Kargo & Teslimat / Cargo Detail

www.elegancebutik.org’dan yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişleriniz "PTT Kargo ve Yurtiçi kargo, Sürat kargo, Aras Kargo ve USPS, DHL, FEDEX " gönderilmektedir. We will send all world. Also, Delivery 8-10 days arrive to your country. 

Siparişleriniz 24 saat içerisinde yurtdışında kargoya teslim edilerek, ortalama 14 ile 30 iş günü içerisinde sizlere ulaşmaktadır.

Hemen Teslim ürünlerimizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ise; siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilerek ortalama 1 ile 2 iş gününde içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır.  

Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir.

Yurtdışından sipariş verilmesi durumunda; ülkenin kodu ve ürünün ağırlık-ölçüleri dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

  • WE CAN SEND CARGO TO ANYWHERE IN THE WORLD .
  • (In the case of orders from abroad the country code and the product weight is calculated based on measurements. )
 

Siparişinizin '' Siparişiniz Alınmıştır''  statüsüne gelmesinden önce Kullanıcı tarafından, Kullanıcı şifresi ile giriş yapılan ''Hesabım'' kısmından değiştirilebilecek olup, bu değişikliğin ürün sevkiyatından önce yapılması gereklidir. Ürünün kargoya teslim edilmiş olması durumunda bu gibi bir değişiklik ancak Elegancebutik Müşteri Hizmetleri'ne yapacağınız bildirim ile düzeltilecektir.

Teslimat adresi veya teslim edilecek kişi bilgilerinde değişiklik olması durumunda aşağıdaki iletişim adresine mail atmanızı rica ederiz.

 

Teslimat ile ilgili her türlü sorunuz için 10:00 / 22:00 saatleri arasında 0531 407 30 01 / numaralı telefondan Elegancebutik Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da [email protected] adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. 

 

Saygılarımızla,

EleganceButik Ekibi